Jdi na obsah Jdi na menu
 


Huggins nebo Crazy Huggins?

31. 7. 2018

Huggins využívá tvaru C - oblouček, který je zakomponován do tvaru O - kroužek, zde spíše ve tvaru vyplněných velkých teček. Vlastně je to tak trochu taky vzor "mřížkový": tečky jsou pravidelně rozmístěny do tvaru čtvercové sítě a obloučky pak doplňují celý vzhled. Samozřejmě nesmí chybět stínování a pro zpestření a drama jsou hotové obloučky často zdobeny aurou nebo středovým vzorem či jinak. 

huggins.jpg Tento obrázek je převzat z Pinterestu jako ilustrační, jeho autorkou nejsem, bohužel autora jsem nezjistila.

 

 

 

 

 

 

 

Komu by vzor připadal jednotvárný a fádní, tak po zvládnutí základního tvaru může vyzkoušet Crazy Huggins, a opravdu se nudit nebude :-). Dokonce se může i někdy rozčílit, když se podaří tečky spojit tak, že to dobře nevypadá...Slovo "crazy" to vystihuje velmi přesně. 

Tečky totiž rozmístíme na plochu nahodile a dvojice teček spojujeme tak, jak nám to náhoda nabízí, případně si další tečku dokreslíme, máme-li pocit, že nějaká chybí. Ale i v tomto případě je řešení - spojit trojici... atd. Vznikne pak útvar zcela zvláštní, který většinou volíme jako tzv. Monotangle - čili bez dalších vzorů okolo. Zajímavou verzí je bílá kresba na černém podkladu.pp-1_crazyhuggins.jpg